Mrzeżyno Atrakcje Turystyczne

Plaża w Mrzeżynie »

Plaża to największa atrakcja turystyczna w Mrzeżynie. Plaża zadbana, od lat jest laureatem Błękitnej flagi, piaszczysta oraz szeroka. Na plaży przebieralnie oraz liczne atrakcje: zjeżdżalnie, trampoliny dmuchane itd. Latem na plaży w Mrzeżynie, między pierwszym a drugim zejściem, wyznaczane jest strzeżone kąpielisko. więcej »

Port w Mrzeżynie »

Port w Mrzeżynie położony jest u ujścia Regi do morza. To malowniczy port rybacki z kolorowymi kutrami. Z przystani można się wybrać w rejs po morzu stateczkiem wycieczkowym. W porcie cumują również jachty oraz znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego. więcej »

 • ul. Portowa 6, 72-330 Mrzeżyno
 • 91 386 62 29
 • port@trzebiatow.pl

Zabytki w Mrzeżynie »

Zabytki w Mrzeżynie. Neogotycki Kościół z XIX w. z ciekawą mozaiką z tłuczonego szkła. Zabytkowa chałupa rybacka - położona przy ul. Zabytkowej, przykład chałupy ryglowej wąskofrontowej, krytej strzechą, typowej dawniej na tych terenach. więcej »

Spływy kajakowe »

Spływy kajakowe w Mrzeżynie. Rega to łatwa i malownicza rzeka, dobra do wycieczek kajakowych. Na drodze spływu znajduje się kilka przeszkód wymagających przenoszenia kajaków. Szlak kajakowy zaczyna się w Świdwinie i kończy w bazie OSiR w Mrzeżynie - jego długość to prawie 140 km. więcej »

Rzeka Rega »

Rzeka Rega to dodatkowa atrakcja turystyczna Mrzeżyna - to tu ma swoje ujście. Rzeka nadaje się do urządzania spływów kajakarskich, można w niej wędkować. więcej »

Park Linowy Gibon »

Park linowy - Gibon to idealne miejsce dla wszystkich lubiących spędzać czas w aktywny sposób. Tutaj nikt nie będzie narzekał na nudę. Jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, przyjedź do Parku Linowego w Mrzeżynie! więcej »

 • ul. Letniskowa 34, 72 - 330 Mrzeżyno
 • 608 400 727

Kino Jantar Mrzeżyno »

Kino Jantar w Mrzeżynie to idealna atrakcja na niepogodę. Miejsce to dodatkowo ma unikalny klimat, który wprowadza nas w lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku. Po seansie można wybrać się do kinowej kawiarni, w której można zjeść pyszne słodkości. więcej »

 • ul. Zabytkowa 2, 72 - 330 Mrzeżyno
 • 91 386 62 37

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mrzeżynie »

Hala Widowiskowo-Sportowa w Mrzeżynie dysponuje: boiskiem sportowym, salą do gry squash, salą fitness, siłownią, ścianę do wspinaczki, ekranem kinowym, sceną o wymiarach 12 x 10 m z funkcją okotarowania, oświetlenia i nagłośnienia. więcej »

 • ul. Tysiąclecia 32 A, 72 - 330 Mrzeżyno
 • 91 384 08 96
 • hala@mrzezyno.pl

Jezioro Resko Przymorskie »

Jezioro Resko Przymorskie. Przy jeziorze znajduje się przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego. Resko Przymorskie jest idealnym miejscem dla amatorów wędkowania - bogate jest w szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze. więcej »

Kręgielnia Sandra Spa w Pogorzelicy »

Gdzie na kręgle w okolicy Mrzeżyna? Kręgielnia znajdująca się w Hotelu Sandra Spa w Pogorzelicy, 13 km od Mrzeżyna, zapewni rozrywkę całej rodzinie, niezależnie od umiejętności gry. więcej »

 • ul. Wojska Polskiego 3, 72-351 Pogorzelica
 • 913 878 662
 • sandra@home.pl

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Latarnie Morskie woj. zachodniopomorskie »

Idealnym rozwiązaniem dla fanów historii oraz osób preferujących aktywne spędzanie wakacji będzie Szlak Latarń Morskich województwa zachodniopomorskiego. więcej »

Trzebiatów »

Trzebiatów to największe w tym regionie miasteczko, liczące ponad 10 tys. mieszkańców, stanowiące siedzibę gminy. W linii prostej, oddalone od morza o 8 km. więcej »

Kołobrzeg »

Miasto Kołobrzeg szczyci się czystą, szeroką, piaszczystą plażą przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. więcej »

Rogowo »

Plaża nadbałtycka w Rogowie jest wyjątkowo szeroka, czysta, piaszczysta, punktowo porosła kępami malowniczych, falujących na wietrze traw i niezatłoczona nawet w szczycie sezonu. więcej »

Grzybowo »

Bliskość starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem - Kołobrzegu - z wieloma jego atrakcjami i zabytkami jest niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa. więcej »

Niechorze »

Niechorze może pochwalić się szeroką piaszczystą plażą, na której można spotkać kolorowe rybackie kutry. Z plaży można również dostrzec dominującą nad okolicą latarnię morską zbudowana w 1866 r. więcej »

Wizyt: 558 749, Dziś: 27, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem