Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy FAMA-STA

 • Dodaj do notesu
 • 72-330 Mrzeżyno, ul. Kołobrzeska 32 Do plaży 350m
 • 91 38 ...
  91 38 ...
 • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Balkon
 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Oferta wyżywienia
 • Basen
 • Parking
Ośrodek FAMA-STA położony jest przy głównej ulicy Mrzeżyna w odległości ok. 350 metrów od plaży. Teren ośrodka obejmuje niemalże pięć ha. Znajdziecie tu Państwo nie tylko budynki hotelowe, ale również bogate zaplecze sportowo - rekreacyjne, w skład którego wchodzi zespół boisk sportowych, basen odkryty z brodzikiem dla najmłodszych, plac ogniskowy z zadaszeniem oraz mnóstwo zieleni, a także kawałek lasu. Na terenie ośrodka można za niewielką odpłatnością korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. I. dwa połączone pawilony hotelowe (A i B), czterokondygnacyjne, w których poza pokojami znajdują się: - recepcja, - duża siłownia, sauna, bicze szkockie, solarium, - nowoczesna baza rehabilitacyjna, - 7 sal telewizyjnych - przystosowanych również do nauki (tablice, stoliki, krzesła - Zielone Szkoły). Przy pawilonie A znajduje się budynek, mieszczący z jednej strony kawiarnię z kominkiem, w której najczęściej odbywają się dyskoteki oraz wieczorki z muzyką na żywo, kawiarenkę internetową, a z drugiej strony małą salę gimnastyczną, pomieszczenie do inhalacji zbiorowych, oraz gabinet lekarski i zabiegowy. Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. II. pawilon hotelowy C, dwukondygnacyjny ze stołówką W dwukondygnacyjnym pawilonie C, położonym w głębi ośrodka, znajduje się część hotelowa, administracyjno - biurowa oraz przestronna stołówka. Część hotelowa pawilonu C składa się z 6 segmentów. W skład jednego segmentu wchodzi siedem pokoi; sześć 2, 3, 4 - osobowych i jeden jednoosobowy oraz węzeł sanitarny, obejmujący dwa natryski, dwie toalety, trzy umywalki i brodzik. Do węzła sanitarnego w danym segmencie, mają dostęp wyłącznie osoby zakwaterowane w tym segmencie. Każde studio mieści do 25 osób. Przy pawilonie C, znajduje się też druga sala dyskotekowa, wyposażona w sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.

Opis pokoi

Posiadamy 114 pokoi 2,3,4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w Pawilonach A i B) oraz 150 miejsc w segmentach ze wspólnym węzłem sanitarnym (Pawilon C). PAWILONY A i B Czterokondygnacyjne pawilony hotelowe A i B są połączone i znajdują się w nich 2,3,4 - osobowe pokoje z wyremontowanym, pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach dla osób dorosłych: telewizor, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, ręczniki. Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przed sezonem 2010 wymieniliśmy w pawilonach A i B wszystkie okna, drzwi balkonowe i drzwi wejściowe do pokoi, wyremontowaliśmy łazienki oraz uruchomiliśmy centralne ogrzewanie w pawilonie A. Obecnie trwa remont Pawilonu B - już wiosną czekają na Państwa nowe łazienki, zostanie również uruchomione centralne ogrzewanie oraz zostanie przeszklony front Pawilonu B.
x

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy FAMA-STA

72-330 Mrzeżyno, ul. Kołobrzeska 32

Do plaży 350m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 8 / w tym miesiącu: 335 / wszystkich: 26890 od 10.10.2012. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 4217 od 2015-05-20 .

Inni oglądali również:

Wizyt: 524 325, Dziś: 50, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem