Mrzeżyno - Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Venus
ul. Bursztynowa 6, 72-330 Mrzeżyno
Fax 91 386 61 71
91 386 62 30
91 386 62 32
recepcja@venusmrzezyno.pl
www.mrzezyno.net.pl/venus
Do plaży 100m

Mrzeżyno - mała nadmorska miejscowość letniskowa, położona w woj. zachodniopomorskim, u ujścia rzeki Regi, 15km na zachód od Kołobrzegu, może pochwalić się szeroką, piaszczystą, czystą i zadbaną plażą, na której latem wyznaczane jest strzeżone kąpielisko.

W Mrzeżynie, przy ujściu rzeki, wybudowano też malowniczy port, a na zadbanych uliczkach letniska co roku zapraszają turystów liczne smażalnie, restauracje, sklepiki i rozmaite centra rozrywki. Bliskość morza, rzeki i jeziora Resko Przymorskie zapewnia moc rozrywki wędkarzom, żeglarzom, kajakarzom, wind i kitesurferom, a także amatorom kąpieli oraz wycieczek statkami.

W Mrzeżynie znajduje się neogotycki kościół z XIXw oraz zabytkowa chałupa rybacka. Miejscowość otaczają sosnowe lasy, których długi pas porasta też nadmorskie wydmy. Dzięki temu, a także nadmorskiemu położeniu, w Mrzeżynie panuje specyficzny mikroklimat polecany w leczeniu dróg oddechowych oraz alergii.

Mrzeżyno zaprasza nad Morze Bałtyckie!

  

 

Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 98 / wszystkich: 6440 od 21.10.2012. Wizyty dzisiaj: 2.

Polecamy: Noclegi w Sarbinowie www.sarbinowo.com.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa z Sarbinowa i okolicy | Niechorze noclegi: www.e-niechorze.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa z Niechorza i okolicy | nadmorskie Pobierowo www.pobierowo.info.pl

© AKCEPT.EU - MRZEŻYNO