Mrzeżyno Domki

Zapisane
zapisz
od 40 zł os.

DOMKI W ZACISZU

ul. Wiejska 2B , Mrzeżyno

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych Domków w Zaciszu. To właśnie tutaj ...
zapisz
20 zł - 50 zł os.

Domki U LESZKA

al. 1000-lecia 48 , Mrzeżyno

Ośrodek jest położony w zacisznym miejscu, gdzie jest dużo zieleni, jedynie 200m od ...
BON
zapisz
35 zł - 70 zł os.

Ośrodek Wczasowy MEWA

ul. Letniskowa 28 , Mrzeżyno

Ośrodek wczasowy nad morzem Ośrodek położony jest na przestronnym, zacisznym ...
zapisz
30 zł - 70 zł os.

Domki AGA

ul. Brzozowa 13 , Mrzeżyno

Serecznie zapraszamy Państwa do nowo wybudowanych domków "AGA". Domki położone ...
BON
zapisz
od 50 zł os.

Domki Holenderskie u KAZIMIERZA

ul. Wypoczynkowa 2D , Mrzeżyno

Witam serdecznie, proponuję Państwu do wynajęcia w  Mrzeżynie ul. ...
zapisz
20 zł - 45 zł os.

Domki letniskowe STEFANETKA

ul. Wojska Polskiego 46 b, Mrzeżyno

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domków letniskowych w ...

SPRAWDŹ DOMKI NAD MORZEM

Jeśli szukasz domku nad morzem, a tu nie ma obiektu jakiego szukasz - sprawdź domki nad morzem w innych miejscowościach - kliknij!
strony: 1 z 1

Mrzeżyno Domki nad Morzem

Domki letniskowe to częsty wybór formy zakwaterowania na wczasy czy urlop. Domki nad morzem wybierają najczęściej rodziny z dziećmi i większe grupy znajomych. Na domki w Mrzeżynie decydują się również osoby ceniące sobie intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą. Dodatkowo, domki często posiadają taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę, a dzieci mogą bawić się przed domkiem pod naszym okiem. 

Tanie domki w Mrzeżynie - czy to możliwe? Tak. To ekonomiczna oferta dla większej grupy znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin - możemy wybrać wówczas większy obiekt - a te, w przeliczeniu na osobę, są tańsze. 

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Mrzeżyno

Ceny wynajęcia domków w Mrzeżynie są różne - zależą od terminu, wielkości domku czy lokalizacji. Czy domki w Mrzeżynie są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieramy się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Warto szukać obiektu jak najbardziej dopasowanego do ilości osób. Ceny w domkach zaczynają się od około 30-40 zł za dobę od osoby. 

Domki letniskowe w Mrzeżynie to oferta dla osób, które wyjeżdżają na wakacje czy urlop w większym gronie. Praktycznie nie ma domków dwuosobowych, a jadąc w dwie osoby musimy zapłacić za cały domek. To dobra oferta na wypoczynek z dziećmi - za ścianą nie ma sąsiadów, domki z reguły położone są na dość dużym terenie gdzie często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw.

Domki w Mrzeżynie to najczęściej obiekty sezonowe, nie są używane zimą, więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. W sezonie letnim nie ma to większego znaczenia, nie powinno być nam zimno. Inaczej jest gdy nad morze wybieramy sie w maju czy wrześniu - tu może być potrzeba dogrzania domku. Jeśli obiekt jest ogrzewany to taka informację znajdziemy w opisie.