Atrakcje w Mrzeżynie

(18)

Plaża w Mrzeżynie Plaża - piaszczysta, szeroka plaża oraz czysta woda morska zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Plaża zadbana, od lat jest laureatem Błękitnej Flagi. Linia brzegowa Bałtyku wy... więcej »

Port w Mrzeżynie Port - u ujścia Regi położony jest malowniczy port rybacki z kolorowymi kutrami. Z przystani można się wybrać w rejs po morzu stateczkiem wycieczkowym. W porcie cumują również... więcej »

ul. Portowa 6, 72-330 Mrzeżyno

Zabytki w Mrzeżynie Kościół z XIX wieku w stylu neogotyckim. Wnętrze kościoła parafialnego zaprojektował i wykonał prof. Henryk Burzec z Zakopanego, pracując metodą szkiełek witrażowych. Okna ... więcej »

Spływy kajakowe Spływy kajakowe - szlak kajakowy zaczyna się w Świdwinie i kończy w bazie OSiR w Mrzeżynie i liczy prawie 140 km. Rzeka Rega to łatwa i malownicza rzeka, ale na drodze spływu znajduje... więcej »

Rzeka Rega Rzeka Rega - wypływa w Gminie Połczyn-Zdrój, koło osady Imeienko - to 24-ta pod względem długości rzeka w Polsce. Doskonale nadaje się do spływów kajakowych (jedyna w Polsce,... więcej »

Jezioro Resko Przymorskie Jezioro Resko Przymorskie - dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza 300-metrowej szerokości mierzeją. Przy jeziorze znajduje się przystań z wypożyczalnią sprzętu pływaj... więcej »

Kręgielnia Sandra Spa w Pogorzelicy Deszczowa pogoda czy chłodny dzień na zewnątrz wcale nie stoją na przeszkodzie, by dobrze się bawić na wyjeździe. Kręgielnia znajdująca się w Hotelu Sandra Spa w P... więcej »

ul. Wojska Polskiego 3, Pogorzelica

Trzebiatów Trzebiatów to największe w tym regionie miasteczko, liczące ponad 10 tys. mieszkańców, stanowiące siedzibę gminy. W linii prostej, oddalone od morza o 8km. Pierwsza wz... więcej »

Kołobrzeg Kołobrzeg zlokalizowany jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. W mieście i ok... więcej »

Rogowo Rogowo leży na Wybrzeżu Trzebiatowskim, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Resko Przymorskie. Przez Rogowo prowadzi droga powiatowa z Mrzeżyna do Dźwirzyna. Rogowo w sezonie letni... więcej »

Grzybowo Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Bliskość starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem - Kołobrzegu -... więcej »

Niechorze Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylega... więcej »

Park Linowy Gibon Mrzeżyno to spokojna miejscowość, przeznaczona dla osób, które chcę odpocząć z dala od gwaru miast. Jednak jeżeli lubisz aktywny wypoczynek to musisz odwiedzić Park Li... więcej »

ul. Letniskowa 34, 72 - 330 Mrzeżyno

Kino Jantar Mrzeżyno Kino Jantar w Mrzeżynie to idealna alternatywa dla brzydkiej pogody. Miejsce to ma niepowtarzalny klimat, który przenosi nas do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W re... więcej »

ul. Zabytkowa 2, Mrzeżyno

Rewal Rewal to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich polskiego wybrzeża zachodniego. Dokładnie, Rewal usytuowany jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim i corocznie, od dziesięcioleci. Rewa... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00